KLUB HODOWCY

Dołącz do elitarnego Klubu Hodowców LINCOLN Ultra Premium. Korzystaj z naszych produktów i weź udział w specjalnym programie żywienia. 

Administratorem danych osobowych jest firma Lincoln PetFood sp.z o.o.z siedzibą w 00-585 Warszawa ,ul. Bagatela 10 lok. 6, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000517741. Dane wpisane w fomrularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.


Klub Hodowcy Lincoln Ultra Premium

Klub Hodowców Lincoln Ultra Premium to nie tylko specjalne programy żywieniowe psów w krajowych i zagranicznych hodowlach. To przede wszystkim filozofia dobrych praktyk i prowadzenia hodowli na najwyższym poziomie. Prawidłowe żywienie i dbałość o stan zdrowia oraz godne warunki życia zwierzęcia to elementy wyróżniające najlepsze hodowców.
Zraszamy wszystkich hodowców do czynnego tworzenia naszego Klubu Hodowców Lincoln Ultra Premium. Oprócz specjalnych warunków zakupu naszych produktów oferujemy pomysł na biznes nie angażujący własnych środków finansowych. Dla osób mających więcej czasu i możliwości oferujemy możliwość stworzenia punktu dystrybucji naszych karm. Zapewniamy szkolenia oraz wsparcie marketingowe.
Zapraszamy do kontaktu.

Wolf-Gang

– Hodowla Owczarków Niemieckich –

Owczarki Niemieckie są moją pasją od 30 lat. Hodowlą zajmuję się od ponad 20 lat starając się od początku aby moje psy spełniały najwyższe standardy…